Děláme, co nás baví

Jsme dynamická importní firma, zabývající se distribucí kvalitních značek převážně v segmentu BBQ a ZAHRADA v rámci ČR a SK. Portfolio zastupovaných značek pro vás rozšiřujeme více než 10 let již od roku 2013. Velikost našeho týmu nám umožňuje nekorporátní přátelský přístup ke klientům založený na důvěře.

Náš tým

Ondřej Socha

CEO

Studoval mezinárodní obchod a současně Pražskou konzervatoř. Prkna, která znamenají svět jsou pro něj dnes spíše koníčkem, opět se již naplno věnuje businessu. Na starosti má oblast importu a rád zůstává v kontaktu s klíčovými zákazníky.

Ondřej Kubeš

Product Manager

Působil v předních firmách v oblasti HORECA, jak na straně dodavatelské, tak  na té odběratelské. Klientům rozumí a pomůže najít řešení i z té nejzapeklitější situace. Má na starosti obchod v ČR i SK.

Andrej Slabý

Sales Manager

Je matadorem prodeje a podpory prodeje několika známých značek na Českém a Slovenském trhu. Pokud vznikne nějaký problém, vyřeší ho právě on.

David Hybš

Back Office

Připojil se k nám po dokončení studia na Fakultě tropického zemědělství. Mezi jeho úkoly patří logistika, administrace objednávek, operativa a zvládá i podporu prodeje. Jeho specialitou je kreativita v oblasti POS displeje a prodejní expozice.

Barbora Wohlinová

Warehouse Manager

Bývalá profesionální plavkyně s obchodním duchem a láskou k animovaným filmům. Dnes se tělo trénuje především v našem skladu a obrátit se na ni můžete s čímkoliv v oblasti objednávek, expedice a fakturace.