Děláme, co nás baví

Jsme dynamická importní firma, zabývající se distribucí kvalitních značek převážně v segmentu BBQ a ZAHRADA v rámci ČR a SK. Portfolio zastupovaných značek pro vás rozšiřujeme více než 8 let již od roku 2013. Velikost našeho týmu nám umožňuje nekorporátní přátelský přístup ke klientům založený na důvěře.

Náš tým

Ondřej Socha

CEO

Studoval mezinárodní obchod a současně Pražskou konzervatoř. Prkna, která znamenají svět jsou pro něj dnes spíše koníčkem, opět se již naplno věnuje businessu. Na starosti má oblast importu a rád zůstává v kontaktu s klíčovými zákazníky.

Ondřej Kubeš

Product Manager

Působil v předních firmách v oblasti HORECA, jak na straně dodavatelské, tak  na té odběratelské. Klientům rozumí a pomůže najít řešení i z té nejzapeklitější situace. Má na starosti obchod v ČR i SK.

Andrej Slabý

Sales Manager

Je matadorem prodeje a podpory prodeje několika známých značek na Českém a Slovenském trhu. Pokud vznikne nějaký problém, vyřeší ho právě on.

David Hybš

Back Office

Připojil se k nám po dokončení studia na Fakultě tropického zemědělství. Mezi jeho úkoly patří logistika, administrace objednávek, operativa a zvládá i podporu prodeje. Jeho specialitou je kreativita v oblasti POS displeje a prodejní expozice.

Barbora Wohlinová

Warehouse Manager

Bývalá profesionální plavkyně s obchodním duchem a láskou k animovaným filmům. Dnes se tělo trénuje především v našem skladu a obrátit se na ni můžete s čímkoliv v oblasti objednávek, expedice a fakturace.